Titles you rated
Castaway on the MoonRated ★ 3.0
DriveRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 3.5
WatchmenRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
NightcrawlerRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 2.5
Evan AlmightyRated ★ 3.0
A Single RiderRated ★ 3.0
The Brothers GrimsbyRated ★ 4.0- The ScamRated ★ 3.5
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 3.5
Ex MachinaRated ★ 3.0
TranscendenceRated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 3.0