Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 2.5
The Bad Guys 2Rated ★ 4.5
SupermanRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 5.0
Transformers OneRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
UsRated ★ 3.5
JokerRated ★ 3.5
Little Miss SunshineRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Miss SloaneRated ★ 4.0