Series
Ratings
38
The Boys Season 4Rated ★ 3.5
Poker FaceRated ★ 4.5
The Good DoctorRated ★ 3.5
The Good DoctorRated ★ 4.0
The ResidenceRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 4.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.0
Marvel's Daredevil Season 3Rated ★ 4.5
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
LegionRated ★ 4.0
LegionRated ★ 4.0
BroadchurchRated ★ 5.0
BroadchurchRated ★ 5.0
BroadchurchRated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 4.0
Ted LassoRated ★ 5.0