Movies
Ratings
567
Bewitching AttractionRated ★ 2.0
The Ring VirusRated ★ 2.5- My Old Sweet HeartRated ★ 3.0
Miss Congeniality 2: Armed and FabulousRated ★ 4.0
I Still Know What You Did Last SummerRated ★ 3.5
Ice PrincessRated ★ 4.5
Don't Tell PapaRated ★ 3.0
Dark WaterRated ★ 2.0
A Nightmare on Elm StreetRated ★ 5.0
My Stepmother is an AlienRated ★ 5.0
Mean Girls 2Rated ★ 4.5
BeethovenRated ★ 5.0
AlligatorRated ★ 3.5
HallelujahRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Damien: Omen IIRated ★ 3.0
The Ring TwoRated ★ 3.0
Snake in the Eagle's ShadowRated ★ 3.0
Bring It On AgainRated ★ 5.0
The Marriage LifeRated ★ 3.0