Movies
Ratings
129
Fists of LegendRated ★ 2.5
Closed CircuitRated ★ 3.0
HanbandoRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 4.5
Law Abiding CitizenRated ★ 3.5
WildlikeRated ★ 3.5
IncendiaryRated ★ 4.0
MegafaultRated ★ 3.0
MaudieRated ★ 5.0
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
The Legend of HerculesRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 4.0
Clear and Present DangerRated ★ 4.5
Non-StopRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 2.5
The ShackRated ★ 4.0
The Battleship IslandRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
King ArthurRated ★ 4.0
HowlingRated ★ 2.5