Titles you rated
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 5.0
AlienRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
Ex MachinaRated ★ 4.5
Porco RossoRated ★ 5.0
The Blair Witch ProjectRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
BlindnessRated ★ 4.0
Paranormal Activity 4Rated ★ 4.0
Grave EncountersRated ★ 3.0
EquilibriumRated ★ 4.5
Face/OffRated ★ 4.0
Thirteen GhostsRated ★ 3.5
Dead SilenceRated ★ 3.0
Paranormal Activity 3Rated ★ 5.0
HancockRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 5.0
The Skeleton KeyRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
HostelRated ★ 3.5