Movies
Ratings
126
The OutlawsRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 0.5
CarsRated ★ 3.5
50 First DatesRated ★ 4.5
A Bug's LifeRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 0.5
Mean GirlsRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 3.5
Taken 3Rated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 0.5
Finding DoryRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 2.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.5