Movies
Ratings
221
The Big ShortRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Hitman 2Rated ★ 2.5
Hitman: Agent JunRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 2.5
The OthersRated ★ 3.5
Venom: The Last DanceRated ★ 3.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.5
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
CureRated ★ 4.5
Apollo 13Rated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 2.5
Beau Is AfraidRated ★ 3.0