Titles you rated
Lights and ShadowsRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
Wang's FamilyRated ★ 4.0