Series
Ratings
42
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
One PieceRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 4.0