Titles you rated
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 5.0
Bring It On, GhostRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.5
Blue TowerRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0