Movies
Ratings
55
InterstellarRated ★ 4.5
Sex and the CityRated ★ 3.0
The PartyRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
Too Beautiful to LieRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.0
Marriage BlueRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 3.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.5
Coyote UglyRated ★ 3.5
The Art of SeductionRated ★ 4.5
My Scary GirlRated ★ 4.5
TraffickersRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.5
Petty RomanceRated ★ 4.5
My Wife Got MarriedRated ★ 4.5
Rules of DatingRated ★ 4.5