Series
Ratings
20
Stairway to HeavenRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
DoctorsRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
Sweet 18Rated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Gu Family BookRated ★ 4.5
Ghost StoriesRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0- Brilliant LegacyRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 3.5