Series
Ratings
23
Uncontrollably FondRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 3.0- The Lost RoomRated ★ 5.0
Blue Tower ReturnsRated ★ 2.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Blue TowerRated ★ 2.5- Men on a MissionRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.0
Love in the MoonlightRated ★ 2.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
Worlds WithinRated ★ 2.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 2.5- Emperor of the SeaRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0