Movies
Ratings
294
Christmas in AugustRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
WishRated ★ 3.5
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 5.0
Violent NightRated ★ 2.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 4.5
GattacaRated ★ 5.0
MementoRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 3.0
Enola HolmesRated ★ 3.5
Soul MateRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Fallen AngelsRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.5