Titles you rated
TakenRated ★ 4.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 4.0
Fated to Love YouRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0- Transporter: The SeriesRated ★ 1.0
I Remember YouRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 4.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0