Titles you rated
When Harry Met Sally...Rated ★ 3.0
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 3.5
Son of SaulRated ★ 4.0
ManhattanRated ★ 3.5
Three Colors: BlueRated ★ 4.0
ThelmaRated ★ 4.0
Far and AwayRated ★ 3.5
Summer 1993Rated ★ 4.5
The CircleRated ★ 2.0
FlippedRated ★ 4.0
PaprikaRated ★ 3.0
Matthias and MaximeRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.5
Exit Through the Gift ShopRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
EqualsRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 3.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.5