Titles you rated
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 3.5
Big Little LiesRated ★ 4.0
KiddingRated ★ 4.0
KiddingRated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
Songgot: The PiercerRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 3.0- DEATH NOTERated ★ 3.0
DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0- DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0