Movies
Ratings
170
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
Patch AdamsRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 4.5
OseamRated ★ 4.0
BoltRated ★ 3.0
CarsRated ★ 3.5
Hot Young BloodsRated ★ 3.5
The Hot ChickRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
As Good As It GetsRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0