Titles you rated
Mischievous KissRated ★ 0.5- Smile, YouRated ★ 5.0
Cain and AbelRated ★ 3.5
Feast of the GodsRated ★ 3.0
I am Your TeacherRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 3.5
Waiting for LoveRated ★ 3.5
Blue TowerRated ★ 4.5
Nonstop 1Rated ★ 3.5
God's Quiz Season 2Rated ★ 4.5
The King of DramasRated ★ 2.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
Thank YouRated ★ 5.0
Ohlala CoupleRated ★ 3.0
Angel EyesRated ★ 2.5
Wonderful DaysRated ★ 3.5
MonstarRated ★ 2.5
Gap DongRated ★ 4.0
Paradise RanchRated ★ 2.5