Titles you rated
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.5
ERASEDRated ★ 4.5
The Ancient Magus' BrideRated ★ 5.0
LostRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Once Upon a TimeRated ★ 5.0