Titles you rated
WantedRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
MonsterRated ★ 2.0
BarbieRated ★ 1.5
ExhumaRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 3.5
MicrohabitatRated ★ 2.0
Decision to LeaveRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.0
The Dead Don t DieRated ★ 2.5
White As SnowRated ★ 1.5
JokerRated ★ 3.5
Crazy RomanceRated ★ 1.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
SuspiriaRated ★ 2.5
The House That Jack BuiltRated ★ 4.0
Isle of DogsRated ★ 4.5
The Skin I Live InRated ★ 3.0