Series
Ratings
133- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.0
Our BluesRated ★ 4.0
The WhirlwindRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Interest of LoveRated ★ 3.0
MovingRated ★ 3.5- Good PartnerRated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Love ScoutRated ★ 3.5
Queen of TearsRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0