Titles you rated
The ManipulatedRated ★ 1.0- 태풍상사Rated ★ 2.0
Last Samurai StandingRated ★ 3.5
As You Stood ByRated ★ 1.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 2.5
Shin's ProjectRated ★ 1.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Romantics AnonymousRated ★ 2.5
The Murky StreamRated ★ 3.5
TempestRated ★ 1.0
Genie, Make a WishRated ★ 1.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 1.0
My Perfect StrangerRated ★ 3.0
Call It LoveRated ★ 3.0
Low LifeRated ★ 2.5
TriggerRated ★ 1.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
SANCTUARYRated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 2.0