Titles you rated
Mobile Suit Gundam GQuuuuuuXRated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
PlutoRated ★ 3.5
Ranma1/2Rated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 2.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Uma Musume Pretty DerbyRated ★ 3.5
Uma Musume Pretty DerbyRated ★ 4.5
Your Lie in AprilRated ★ 4.0
Under the DomeRated ★ 2.0
Under the DomeRated ★ 3.0- 闘牌伝説 アカギRated ★ 4.5
ClaymoreRated ★ 3.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 3.0
Kengan Ashura Season 1 Part 1Rated ★ 4.0- GalapagosRated ★ 4.5
- Why Don't You Speak English?Rated ★ 4.0
Blue Planet - A Natural History Of The OceansRated ★ 4.5- Wonders of the UniverseRated ★ 4.5