Titles you rated
Concrete MarketRated ★ 2.0
Waikiki BrothersRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 3.0
The Exit 8Rated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Linda Linda LindaRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0- The Final SemesterRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.5- NoiseRated ★ 2.5
The Phoenician SchemeRated ★ 4.0
Typhoon ClubRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 3.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5