Movies
Ratings
1799
28 Years LaterRated ★ 0.5- Perfect SettlementRated ★ 2.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.0
The MatchRated ★ 2.5
Someone You LovedRated ★ 1.5
Believer: extended cutRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 1.5
UprisingRated ★ 2.5
Officer Black BeltRated ★ 2.5
Alien: RomulusRated ★ 2.5
The ChildeRated ★ 3.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 1.5
ExhumaRated ★ 2.0
Kill BoksoonRated ★ 3.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 2.0
Parasyte: Part 2Rated ★ 2.0
Believer 2Rated ★ 0.5
Badland HuntersRated ★ 2.0
Marui VideoRated ★ 1.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5