Titles you rated
New Journey to the West Season 3Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 3.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 3.0
Kang's Kitchen 3Rated ★ 5.0
Kang's KitchenRated ★ 5.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 3.0
Kang's KitchenRated ★ 5.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.5
Idol RoomRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Earth ArcadeRated ★ 5.0
Ascendance of a BookwormRated ★ 3.0
Korean Hostel In SpainRated ★ 4.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.0
Omniscient Interfering ViewRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 5.0
You Quiz On The BlockRated ★ 4.0- Produce X 101Rated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Produce 48Rated ★ 4.0