Movies
Ratings
214
Quantum of SolaceRated ★ 5.0
WantedRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
Resident EvilRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
L: Change the WorldRated ★ 3.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
TaxiRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 3.0
Hi! Dharma!Rated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 3.0
Man on the EdgeRated ★ 2.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 4.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.0
Time Traveller: The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 3.0