Series
Ratings
35
Skam France Season 3Rated ★ 3.0
Semantic ErrorRated ★ 1.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 3.0
Heartstopper Season 1Rated ★ 5.0
Inventing AnnaRated ★ 3.5
UnorthodoxRated ★ 3.0- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 1Rated ★ 3.5
NARUTORated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
My Golden KidsRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 5.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.5
AtypicalRated ★ 4.0
AtypicalRated ★ 4.0
AtypicalRated ★ 4.0
SUPER LOVERSRated ★ 4.0