Series
Ratings
22
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Obi-Wan KenobiRated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
BargainRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
GleeRated ★ 5.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 4.5
The WitcherRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
The WitcherRated ★ 4.0