Titles you rated
Hozuki's CoolheadednessRated ★ 3.0
Cells at Work!Rated ★ 2.0
Hozuki's CoolheadednessRated ★ 3.0
We Bare Bears Season 1Rated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 2.0- Black Butler: Book of CircusRated ★ 3.0
Adventure TimeRated ★ 3.0
BarakamonRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 1.0
Natsume Yujin-cho RokuRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.0
Natsume Yujin-cho GoRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho ShiRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 5.0
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
Natsume Yujin-choRated ★ 5.0