Titles you rated
Wall to WallRated ★ 3.5- NoiseRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
SpiritwalkerRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
The UnjustRated ★ 3.5
Paradise MurderedRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 3.5
The 8th NightRated ★ 2.5
JigsawRated ★ 3.0
Room No.7Rated ★ 3.0
Lucid DreamRated ★ 3.5
PsychokinesisRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
CocoRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 3.0
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 3.5
Beautiful VampireRated ★ 3.5