Titles you rated
Legally BlondeRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
OrphanRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
FrozenRated ★ 2.5
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 5.0
Happy Death DayRated ★ 4.0