Movies
Ratings
548
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 3.5
Enola HolmesRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 3.0
AlliedRated ★ 2.5
RatatouilleRated ★ 3.0
The Kissing BoothRated ★ 2.5- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 3.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.5
OldRated ★ 3.0
SinkholeRated ★ 2.0