Series
Ratings
105
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
The Last KingdomRated ★ 5.0
The Last Kingdom Season 4Rated ★ 3.5
The Last KingdomRated ★ 5.0
The Last KingdomRated ★ 5.0
Selling SunsetRated ★ 4.0
Selling Sunset Season 3Rated ★ 4.0
18 AgainRated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Selling SunsetRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
VincenzoRated ★ 3.5- The A ListRated ★ 2.0
Lupin Part 2Rated ★ 3.0
Lupin Season 1Rated ★ 3.0
Voice season1Rated ★ 1.5
The A ListRated ★ 3.0
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.5