Movies
Ratings
618
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
The TransporterRated ★ 3.0
Crank: High VoltageRated ★ 2.5
CrankRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 2.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0
The KingRated ★ 2.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 3.5
Shrek 2Rated ★ 3.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0