Movies
Ratings
935
A Good Day to Die HardRated ★ 3.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 2.5
Illang: The Wolf BrigadeRated ★ 1.5
One-LineRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.5
SkyscraperRated ★ 3.0
The Con ArtistsRated ★ 3.5
DivergentRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 3.0
The VillainessRated ★ 2.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
Jason BourneRated ★ 4.5
Phantom DetectiveRated ★ 3.0
The PrisonRated ★ 3.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 2.5
Wonder WomanRated ★ 4.0
The PhoneRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Coin Locker GirlRated ★ 2.5
C'est Si BonRated ★ 3.0