Movies
Ratings
563
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 5.0
BargainRated ★ 4.0
Marona's Fantastic TaleRated ★ 4.5
The MasterRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 4.0
My Octopus TeacherRated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
The Good DinosaurRated ★ 3.5
Johnny ExpressRated ★ 5.0
(OO)Rated ★ 4.0
Art Museum by the ZooRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 3.0
MinionsRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 5.0
Superman ReturnsRated ★ 2.0
TrollsRated ★ 3.5
The Two PopesRated ★ 4.5
WonderRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.0