Movies
Ratings
144
Drunken MasterRated ★ 3.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 3.0
ShutterRated ★ 2.0
TransformersRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
The Hot ChickRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 4.0