Titles you rated
- Love ResetRated ★ 2.0
BugoniaRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 2.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
LobbyRated ★ 2.0
MoneyballRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.0
DogvilleRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 2.5
- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5
It’s Okay!Rated ★ 2.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
The MayorRated ★ 2.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 2.0