Titles you rated
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 3.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.0
Our BluesRated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
BridgertonRated ★ 2.0
D.P.Rated ★ 4.0
Loki Season 2Rated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.5
First LoveRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.0
Moon KnightRated ★ 3.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 2.5
Queen of TearsRated ★ 3.0