Movies
Ratings
54
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 1.0
Shrek 2Rated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 1.0
Notting HillRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 2.0
BoltRated ★ 3.0
The MistRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 1.0
28 Weeks LaterRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
Hoodwinked!Rated ★ 2.0
DerangedRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 2.0
SunnyRated ★ 3.0
Late BlossomRated ★ 5.0
2012Rated ★ 3.0