Movies
Ratings
190
Home AloneRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 5.0
Eagle EyeRated ★ 5.0
WatchmenRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Superman ReturnsRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 4.0
Love FictionRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 5.0
I Am Number FourRated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Swing GirlsRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0