Movies
Ratings
166
The Sea of TreesRated ★ 5.0
War RoomRated ★ 4.5
If I StayRated ★ 4.0
How I Live NowRated ★ 4.0
The ShackRated ★ 5.0
Heaven Is for RealRated ★ 5.0
The Man from Earth: HoloceneRated ★ 3.5
Time TrapRated ★ 4.0
Another EarthRated ★ 4.0
I OriginsRated ★ 5.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.5
Big Fish & BegoniaRated ★ 5.0
Osamu Tezuka's Buddha: Endless TripRated ★ 5.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 5.0
ExitRated ★ 5.0
A Dog's PurposeRated ★ 4.5
WildRated ★ 5.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
The Age of AdalineRated ★ 5.0