Series
Ratings
107
GleeRated ★ 3.5- Men of the Bath HouseRated ★ 2.0
A Thousand Days' PromiseRated ★ 2.5
Mom's Dead UpsetRated ★ 3.5
H.I.TRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5- Kitchen ConfidentialRated ★ 3.5
Friends Season 3Rated ★ 3.0
Desperate HousewivesRated ★ 3.5
Friends Season 2Rated ★ 3.5
GleeRated ★ 3.0
Desperate HousewivesRated ★ 3.5
Friends Season 1Rated ★ 3.5
Save Me Season 2Rated ★ 3.0
Save MeRated ★ 3.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.5
SignRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
Antique: Western Antique Cake ShopRated ★ 3.5- Bambino!Rated ★ 3.5