Series
Ratings
13- Sugar Sugar RuneRated ★ 4.0
Shugo Chara!Rated ★ 4.0- 꿈빛 파티시엘Rated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 3.5
Crime Scene 3Rated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
MIU404Rated ★ 4.5
One PieceRated ★ 5.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0