Series
Ratings
28
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0- Dooly the Little DinosaurRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 4.5
SpongeBob SquarePantsRated ★ 5.0- Unanswered questionsRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
High KickRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
- Magic Kid MasuriRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5- 데스노트Rated ★ 5.0