Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Like OttersRated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 3.0
New Journey to the West Season 5Rated ★ 4.0
Family PlanRated ★ 4.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
NewtopiaRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 3.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 3Rated ★ 1.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Death's GameRated ★ 4.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 1.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0