Movies
Ratings
326
Coyote UglyRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.5
ApocalyptoRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 3.0
Monster HouseRated ★ 2.0
CloverfieldRated ★ 2.0
SunnyRated ★ 3.5- The ScamRated ★ 3.5
Kingdom of HeavenRated ★ 2.5
Peppermint CandyRated ★ 3.5
All About My WifeRated ★ 3.5
My Boyfriend Is Type BRated ★ 2.0
Get OutRated ★ 4.5
Thirteen GhostsRated ★ 2.0
Charlie's AngelsRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 2.5